Flower Expo

greenery rgb


Greenery to projekt sprzedażowy, którego celem jest ułatwienie współpracy pomiędzy Producentami roślin i hurtowymi Odbiorcami. Stanowi połączenie sesji targowych na żywo z platformą on-line, przy czym funkcjonuje w kanale B2B. Greeenery odpowiada na rosnące potrzeby branży, takie jak: skrócenie procesu przemieszczenia roślin od producenta do centrum ogrodniczego, możliwości zaprezentowania roślin w najkorzystniejszym wegetacyjnie okresie jak najszerszej rzeszy klientów (dotyczy to zwłaszcza roślin ozdobnych z kwiatów, czy sprawne wprowadzenie na rynek nowości roślinnych.

System Greenery w krótkim czasie, w jednym miejscu i przy minimum formalności umożliwia wybór jakości materiału roślinnego z szerokiej oferty szkółek. 

Pierwsza odsłona nastąpiła na 25. Wystawie Zieleń to Życie.Na 1800m, zostało zaprezentowane ponad 1200 gatunków i odmian roślin. Warunkiem prezentacji roślin w programie było podpisanie umowy z Greenery oraz dostarczenie próbek zaakceptowanych partii roślin do wyznaczonego miejsca na targach. Formuła Greenery pozwaliła Szkółkarzom na zdobycie wiedzy na temat wysokości sprzedaży już po pierwszym dniu sesji, a także na uzyskanie informacji zwrotnej na temat poziomu cen i jakości własnej produkcji na tle konkurencji, przy zachowaniu anonimowości.

 greenery

www.greenery-b2b.pl

 

 

DO GÓRY